PAPIEROVÝ SVET MODELOV VOZIDIEL F1TOPlist
Odkazyacharde-m@il | web

Harald: existují zlaté (i stříbrné nebo "měděné") gelové fixy (např. Zoyuji 318 gel). Je i zlatý a stříbrný "Centropen", ale ten už je dost široký a především chybí kovový odlesk, který gelovky mají.
Na retuš modelů jsem to nezkoušel, ale za pokus by to určitě stálo...

[31. marec 2007, 12:55]Haralde-m@il

To archard: Vysvětlení beru, každopádně jsem byl rozhodut, že budu patřit mezi kupce ihned po prvním přečtení avíza. Je fakt, že když třeba v ABC vyšel kdysi Arrows FA 1 od Michala Antonického, do zlaté měla barva dost daleko. Teď jsem zvědavý, čím budu dělat retuše hran, dosud jsem si vystačil s fixy (nepovažuji se za perfekcionalistu, lepím pro svoji radost), ale tady to bude asi tužší oříšek.

[30. marec 2007, 22:23]Pepae-m@il | web

To achard: Už jsem to Bobbovi nabídl, ale asi nemá zájem. Mě už ten spam taky pěkně leze krkem. :-( Zkusil jsem to tvoje forum , tak doufám, že se někdo ozve. :-)

[30. marec 2007, 20:33]acharde-m@il | web

Pepa: Pokud sháníš informace či fotky o F1, zkus nové fórum http://formule1.phorum.cz Když tam dáš dotaz, je velmi pravděpodobné, že se někdo ozve a pomůže...

[30. marec 2007, 11:01]acharde-m@il | web

Vůbec jsem nechtěl zvýraznit text... škoda že není možné příspěvky editovat...
Vím že Bobbo na to nemá čas, ale neujal by se někdo moderování a nemazal spamy?

[30. marec 2007, 10:51]acharde-m@il | web

Harald: tady můžu odpovědět já - dva zlaté vozy jsou proto, že tento sešit se má tisknout unikátně - za použití zlaté a nikoli hnědé barvy. Proto tva zlaťáky... Ty vozy jsou atraktivní (a konstrukčně různé) a tak nevěřím, že by to mohlo někoho odradit.

[30. marec 2007, 10:46]Pepae-m@il | web

To T.O.M. Mám teď ještě rozdělaný Williamws FW 07 v barvách Old Smuggler, ale ještě bych potřeboval nějaké foto, takže když by jsi někde na nějaké narazil, pošli odkaz. Díky.

[29. marec 2007, 17:37]Haralde-m@il

Tak jo, pár dnů jsem se sem nedostal a Pepa uatím uhodnul, který bude tím druhým zlatým vozem. Tuhle trojkombinaci (s FW 25) beru, ale, pane Krejčí, nemáte obavu, že nové zákazníky odradí vizuální podobnoust A2 a Heskethu? Dva vozy v barvách jednoho sponzora... Existují skalní zákazníci, ale potom existují i zákazníci noví, kteří si sešit kupují i třeba ze zvědavosti ("zkusím to") v kamenných obchodech (např. v Brně OD Wagner). Třeba by pro zpestření nebylo špatné ještě nějaký jinak barevný vůz přidat. Sešity 5 a 6 mi přišly velmi vydařené - kombinace novějších i starších vozů, barevně pestré...

[28. marec 2007, 15:39]Rossoe-m@il

To T.O.M. Presne tak, ja taky nestiham ;) A pritom tomu venuju tolik casu...;)

[28. marec 2007, 15:38]T.O.M.e-m@il

To PKAA: já nestíhám ani lepit tak rychle jak vy vydáváte, mám poměr asi tak dva ku jedné - na dva koupené modely jeden slepím, takže na šmelení fakt už není čas. Ale jen tak dál, jen vydávejte, vypadá to na přírůstek do rodiny, tak aby měl co lepit.

[28. marec 2007, 8:54]


1  2  3  4  5  6  7  ...  47Nový odkazMeno
E-m@il
Web
ICQ
Odkaz


Povolené HTML tagy:

<b>...</b>, <u>...</u>, <i>...</i>, <ul>...</ul>, <li>...</li>, <br>

Ak chcete napísať adresu nejakej webstránky musíte ju zadať celú, napr. http://modelyf1.wz.cz.

Hlavná stránka           Odkazovač           Linky           Autorský tím           Vytvoriť konto